Reklam

Teknofili.com reklam seçenekleri

Teknofili.com her ay yaklaşık 50.000 farklı insan tarafından ziyaret edilmekte olup, 100.000’e yakın sayfa görüntülemesi almaktadır. Trafiğin %90’lık bölümü Google üzerinden olup sosyal ağlardan da ziyaretçiler almaktadır.

En önemlisi kaliteli içerikleriyle her geçen gün daha da geniş kitlelere ulaşmaktadır. Türkiye’nin en sağlam teknoloji sitelerinden biri olan teknofili’de reklam seçeneklerimiz aşağıdaki gibidir;

Yeni bir müşteri kazanmanın en iyi yolu, mevcut müşterileriniz için müstakbel müşterilerinizi etkileyecek reklamlar yapmaktır. David O.

Teknofili sitesinde yayımlayacağınız reklamlar teknoloji odağında, bir ürün yada hizmet olabileceği gibi farklı niş alanlardan da olabilir. Ancak bahis, kumar ve yasadışı TCK ‘na aykırı reklamları yayımlamamaktayız. Teknofili standartlarına uygun olup olmadığıyla ilgili iletişim sayfasından bize yazabilirsiniz.

– Tanıtım yazıları

Siteniz, hizmetleriniz veya ürünleriniz ile alakalı reklam kokan hareketler bunlar dedirtmeden samimi bir tanıtım yazısı hazırlayarak teknofili.com’da paylaşalım.Detaylar ve ücret bilgisi için lütfen iletişim sayfasını ziyaret edin.

– Sosyal medya paylaşımları

Tanıtmak istediğiniz ürün & hizmet ya da diğer herşey için Teknofili sosyal medya hesaplarından sizler için uygun fiyatlı tanıtımlar yapabiliriz.Detaylar ve ücret bilgisi için lütfen iletişim sayfasını ziyaret edin.

– Banner & Sponsorlu bağlantılar

Tanıtımını yapmak istediğiniz şeyler için tıklandığında sitenize ya da sosyal medya hesabınıza giden bir görsel reklamı da yapabiliriz.Detaylar ve ücret bilgisi için lütfen iletişim sayfasını ziyaret edin.