Hakkında

TEKNOLOJİ’NİN MERAKLI FİLİ; TEKNOFİLİ

Teknofili.com, Teknoloji’nin meraklı fili sloganıyla yayın yapan; Teknoloji ve tasarım odağında içerikleriyle güncel dijital gelişmelerin paylaşıldığı bir teknoloji sitesidir. Teknofili, 2011 yılından bu günümüze dek teknoloji alanında yayınlar yapan öncü teknoloji bloglarından biri olmuştur.

2018 yılının sonu, 2019 yılının başları itibariyl yenilenen yayın anlayışı ve arayüzüyle birlikte daha fazla kitleye hitap etmeye başlamıştır.

Orijinal içerikleri, haber ve görüş yazılarıyla bu alanlarda kaliteli Türkçe içerik üretimine yoğunlaşmaktadır. Paylaşmayı , araştırmayı ve öğrendikçe keşfetmeyi seven tüm teknoloji dostlarına yazarlık olanağı da sunmaktayız.

Bu meraklı fili tanıdıkça daha fazla seveceğinizden adımız kadar eminiz. Fil, mitolojide ve terminolojide güç, güven ve istikrar anlamı taşımaktadır. Biz bunu teknolojiye entegre ederek teknolojiyi merak eden bir fil‘den ilham alarak bu isimle yayın hayatımıza devam ediyoruz.

İnternet; sınırların, engellerin, bayrakların ve ülkelerin bulunmadığı, taşıdığınız tek pasaport olduğu bir dünyaya giden yol olmalı. Carlos Santana

Bilginin özgürlüğünden yana bir yayın politikasına sahip olan içerik ekibimiz her geçen gün sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalarına devam ediyor.

İçerik & yayın politikamızı aşağıdaki maddelerde özetleyebiliriz;

  • Okuyucuyu sıkmayacak, kaliteli ve tamamen özgün teknoloji haberi paylaşımları.
  • Eğer alıntı yaptıysak kaynağıyla birlikte okurlarımıza sunuyoruz.
  • Teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeleri gerek makaleler yoluyla yazarlarımızın görüşlerini içerecek şekilde, gerekse de tam bir haber formatında tarafsız olarak paylaşıyoruz.
  • İçeriklerimizde pornografik öğeler, boğucu reklamlar, spam ve kalitesiz dil anlatımı kesinlikle yoktur. Özenle, severek ve tutkuyla içerik üretiyoruz.
  • Siz değerli ziyaretçilerimizin seslerine kulak veriyor, her geçen gün yeniliklere adapte olurken geleneklerimizden asla ödün vermiyoruz.

Teknofili hastalığı nedir?

Teknofili hastalığı, hergün 1 doz teknofili.com ziyaretiyle tedavisi mümkün olan bir dijital çağ hastalığıdır. Hastaları ancak bu teknoloji meraklısı fil’i gördüklerinde iyileşme sürecine girmektedir. Şaka bir yana teknofili’yi gerçekten seveceksiniz. Bizi sosyal ağlarda takip ederek güncel gelişmeleri izleyebilirsiniz.